منوی دسته بندی
عضویت

بهترین استراتژی شما برای افزایش فروش از لپ تاپ شما

بهترین استراتژی شما برای افزایش فروش از لپ تاپ شما

اگر یک پوشش نقره ای وجود داشته باشد که از بیماری همه گیر COVID-19 خارج شده باشد ، قطعاً استفاده گسترده از راه دور است. این راه حل مقرون به صرفه به کارآفرینان فناوری اجازه می دهد بهترین استعدادها را بدون محدودیت های جغرافیایی جذب کنند.

این تغییر با ضرورت ایجاد کنفرانس ویدیویی در حد معمول انجام شد ، در حالی که پیش از این به عنوان یک نسخه پشتیبان در نظر گرفته می شد. به نظر می رسد که ویدئو کنفرانس ضمن بهبود روابط ، به کار تیمی بهتر دامن می زند.

سپس ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که برای مدیریت پروژه و اهداف مشترک نیز مورد نیاز است. این موارد شامل دوشنبه ، ترلو ، آسانا و اسلک است.

اما تیم های فروش چطور؟ چه چیزی در این روزهای کاری از راه دور پس از همه گیری برای آنها وجود دارد؟

تیم های فروش باید بیش از یک تلفن همراه شرکت ، اینترنت خوب ، حساب کاربری بزرگنمایی و مبلمان ارگونومیک مجهز باشند تا از موفقیت هایی که در تنظیمات سنتی دفتر به دست می آوردند ، تقلید کنند. پس چه چیز دیگری باقی مانده است؟ خوشبختانه ، راه حل های زیادی وجود دارد که به لطف قدرت هوش مصنوعی ، می تواند مشکلات تیم های فروش از راه دور را کاهش دهد.

این به خود کارآفرینان بستگی دارد که درک بهتری از چگونگی تجهیز تیمهای فروش خود ، برای اطمینان از تجربه کار مفید (در عین حال راضی کننده) کسب کنند.

با استفاده از ابزارهای مناسب ، تجربه آزمایشی محصول را ساده کنید

وقتی نوبت به نمایش های نمایشی ، به ویژه نمایش های زنده از سوی تیم های فروش می رسد ، این اغلب به یک تلاش مشترک بین بخشی در محیط دفتر تبدیل می شود. تیم های دیگر در نهایت برای کمک به ایجاد یا شخصی سازی نسخه ی نمایشی فروش مناسب برای چشم انداز ، وارد عمل می شوند. این تلاش ها معمولاً مورد توجه قرار نمی گیرند. تیم های تحقیق و توسعه بصیرت را ارائه می دهند ، تیم های محصول قبل از اینکه در زمان نمایش به دور از باطن بروند ، تنظیمات آخرین لحظه را انجام می دهند ، تیم های طراحی ماکت های سفارشی ایجاد می کنند … این کار به تلاش زیادی نیاز دارد.

تکرار این تلاش مشترک در محیط کار از راه دور دشوار است ، و منجر به نمایشهای نمایشی کم عیب و نقصی می شود که در مورد “مرگ توسط پاورپوینت” بد هستند.

سپس سیستم عامل هایی مانند Walnut وجود دارد که تیم های مشتری مدار را قادر می سازد تا به راحتی تجربه آزمایشی محصول را ایجاد کنند ، شخصی سازی کرده و مدیریت کنند ، بدون اینکه به تیم های پیشرفته اعتماد کنند.

با تنظیم دقیق ، اثربخشی فروش را افزایش دهید

در محیط سنتی دفتر ، تیم های فروش می توانند به طور خودجوش با یکدیگر ملاقات کرده و درباره نحوه کار با تماس ، اینکه چه چیزی کار کرده است ، چه نتیجه ای نداشته و انتقاد سازنده را بپذیرند ، بحث کنند. گرچه از نظر تئوری ادامه کار از راه دور امکان پذیر است ، اما این یک دردسر نیز هست. این جایی است که سیستم عامل های اطلاعاتی درآمد مانند Gong وارد می شوند. گونگ تمام تماس های فروش را ثبت ، رونویسی و تجزیه و تحلیل می کند. سپس از فناوری تجزیه و تحلیل برای تجزیه و تحلیل هر تماس استفاده می کند و تا حدودی مانند یک مربی تماس عمل می کند.

استفاده از چنین سرویسی مشکلاتی را حل می کند که به ناسازگاری بین تکرارها و هر کسی که در حال انجام است ، مشکل دارد. همچنین حدس عمومی را از نظر اینکه چه کسی به مربیگری و در چه زمینه هایی نیاز دارد از بین می برد.

در صورت امکان ، فکر کنید بسیاری از پرندگان را با یک سنگ بزنید

اگر بودجه کافی باشد ، ممکن است بخواهید یک راه حل چند منظوره را در نظر بگیرید که به عنوان یک مرکز خرید یک طرفه به سود چندین تیم باشد. در طولانی مدت می تواند مقرون به صرفه باشد.

SalesLoft یکی از این راه حل هاست که به لطف خرید اخیر تیم های زیادی سود می برد. پایگاه کاربری آنها اکنون شامل متخصصین درآمد در تمام سطوح ، از جمله نمایندگان توسعه فروش ، مدیران حساب و رهبران فروش است. در فوریه سال 2020 ، آنها از یک راه حل رونمایی کردند که به متخصصان فروش کمک می کند خط لوله را تولید کنند ، معاملات و پیش بینی ها را مدیریت کنند و از طریق تماس اول ، از طریق بسته شدن ، پردازش ، گسترش و تمدید مشتریان را درگیر کنند.

با تبدیل شدن کار عادی به راه دور ، دیگر فرصتی برای کارآفرینان وجود ندارد که بتوانند هوش ماشین را با هوش انسانی ترکیب کنند ، با این کار اجازه می دهند تیم های فروش برای کمک به هوش مصنوعی مراجعه کنند. همانطور که م machineلفه دستگاه از طریق نیتریت-گریت ترکیب می شود ، همتایان انسانی می توانند بر روی کارهای معنادارتری تمرکز کنند که به لمس بیشتر انسان نیاز دارند. تیم های فروش در نهایت کمتر استرس می گیرند و استقبال بیشتری می کنند تا یاد بگیرند که چگونه می توانند عملکرد خود را همانطور که توسط ابزار فروش خود توصیه می شود ، بهبود بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.