منوی دسته بندی
عضویت

سئو/SEO کلاه سفید چیست؟

سئو / SEO کلاه سفید چیست؟

احتمالاً اگر کسب‌وکار اینترنتی داشته‌اید و با سئو سرکار داشته باشید لفظ سئو کلاه‌ سیاه و سئو کلاه‌‌سفید در نتایج گوگل را شنیده‌اید. در این پادکست به‌صورت مختصر و کوتاه به این نکته می‌پردازیم که سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید چیست و کدام‌یکی را باید انجام دهیم.

تفاوت سئو کلاه‌ سیاه و سئو کلاه‌ سفید

در تعاریف کلی سئو به دو دسته Black Hat Seo و White Hat Seo تقسیم می‌شود که سئو کلاه‌سفید، همان سئویی است که مطابق با قوانین و تکنیک‌های فنی است و سئو کلاه‌سیاه، سئوی تقلبی یا سئو بی‌کیفیت است و فقط برای مدت کوتاهی شمارا در نتایج گوگل بالا نشان می‌دهدد و بعد…

سئو کلاه سیاه چیست؟

منظور از سئو کلاه سفید، سئو کردن وب‌‌سایت طبق قوانین گوگل است که کاملا رایگان، قانونی و از همه مهم‌‌تر مورد قبول کاربران است.

نتایج ارگانیک گوگل با سئو کلاه‌ سفید

اگر شما از طریق سئو کلاه سفید در نتایج گوگل حاضر شوید، کاربرانی که وارد سایت شما می‌‌شوند، مخاطبان هدف شما هستند که به این نتایج، نتایج ارگانیک می‌‌گوییم.

اگر با نتایج واقعی و بدون تقلب، در صفحات و لینک های اول گوگل ظاهر شوید، احتمال این که مخاطبان و کاربرانی که وراد سایت شما می‌‌شوند، دوباره به وب‌‌سایت شما باز گردند بیشتر است. چون نتایجی که در گوگل رتبه خوبی می‌‌گیرند نتایجی است که مورد توجه کاربران نیز قرار خواهد خواهد گرفت.

انجام تاکتيک‌هاي سئو کلاه – سياه ممکن است که باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

مرتبط : سئو/SEO درون صفحه چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.