منوی دسته بندی
عضویت

موفقیت بزرگترین مزیت سازگار بودن است

موفقیت بزرگترین مزیت سازگار بودن است

سازگاری با شرایط در حال تغییر ، بخشی اساسی در اداره زندگی شما – و تجارت شماست. فضای کسب و کار همیشه تغییر می کند و شما باید برای آن آماده باشید. بدون سازگاری ، می خواهید خود را در یک مشکل جدی قرار دهید.

سازگاری فقط برای شما مشکل ساز نیست. این یک مشکل برای کل کشور است. نیاز به اثبات دارید؟ من یک آمار حیرت انگیز را در یک داستان مجله Forbes پیدا کردم – مصرف کنندگان در ایالات متحده بیشتر از آنچه دولت ایالات متحده برای تحقیق و توسعه انرژی صرف می کند ، برای چیپس سیب زمینی هزینه می کنند. اولویت ها همه اشتباه است و این بدان دلیل است که مردم از ارزش سازگاری یاد نگرفته اند.

این راهنما به شما کمک می کند تا برخی از مزایای سازگاری را درک کنید.

شناخت بیشتری کسب کنید.

چه در محل کار و چه در مواجهه با تغییرات اساسی در خانه ، اگر عکس العمل درست نشان دهید ، شناخت بیشتری پیدا خواهید کرد. چرا این مهم است؟ عمدتا به دلیل یک مزیت پنهان است.

وقتی کار سخت می شود مردم به شما اعتماد می کنند. آنها متوجه می شوند که شما چقدر در انطباق با شرایط جدید مهارت دارید. هیچ کس به شخصی که مرتباً وحشت نمی کند ، هیچ توجهی نمی کند. شناخت بیشتر به معنای اعتماد بیشتر است و این به معنای مسئولیت اضافی است.

وحشت نکنید

ممکن است شما دوستان خوبی احاطه شده باشید که می توانند به شما کمک کنند ، اما این رفتار شخصی مستقل و آماده برای پذیرش جهان نیست. اگر یاد بگیرید خود را سازگار کنید ، در برابر تغییر در زندگی خود واکنش بهتری خواهید داشت. وقتی برنامه ها به درستی انتظار شما را نمی کشند دیگر وحشت نخواهید کرد و مارپیچی می شوید.

شما رشد خواهید کرد

دلیل اصلی عدم رشد افراد این است که آنها قادر به ورود به دامنه های جدید نیستند یا مایل نیستند. تنها راه رشد مثبت افراد ، پذیرش چالش های جدید است. در برخی موارد ، بدون توجه به این تغییرات ، رشد خواهید کرد. اما در بیشتر موارد ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا سازگار شوید یا وضعیت موجود را حفظ کنید.

موفق ترین افراد جهان همیشه از این فرصت استفاده می کنند تا هر زمان و هر کجا می توانند رشد کنند. آنها فقط وقتی زمان می رسد سازگار نمی شوند. آنها هر زمان ، هر کجا سازگار می شوند.

تفکر خلاق را تشویق می کند.

کسی که می داند چگونه یک مشکل را حل کند ، همیشه یک متحد عالی است. اما اگر آن متحد باشید چه می کنید؟ اگر شما کسی باشید که می توانید در وهله اول فکر کنید بیرون چطور؟

افراد با توانایی تفکر خلاق متولد نمی شوند. آنها آن را به مرور از طریق تجربیات زندگی توسعه می دهند. تنها راهی که می توانید تجربه های زندگی را بدست آورید این است که از شر معمول خود خارج شوید. تفکر خلاق عبارت است از جستجوی راه هایی برای اجرای آن.

با سازگاری مداوم ، جنبه های بیشتری از زندگی را می بینید. شما بیشتر تجربه می کنید. همه اینها جمع می شود تا شما را به فردی انعطاف پذیرتر تبدیل کند.

ابتکار عمل

برخی از تغییرات در زندگی وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. اکثریت قریب به اتفاق تغییرات باید به عنوان فرصت تلقی شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از این فرصت ها استفاده کنید یا خیر. پذیرش سازگاری باعث ابتکار عمل می شود. هم در خانه و هم در محل کار ، اولین حرکت را انجام می دهید. شما از تبدیل شدن به شخصی که جمعیت را دنبال می کند به شخصی تبدیل می شود که باعث می شود جمعیت شما را دنبال کنند. و این افراد در دنیای امروز نادر هستند.

چگونه شروع به سازگاری می کنید؟

سازگاری با حفظ ذهن باز شروع می شود. این درمورد تمایل به پذیرش تغییر و داشتن دید آزاد نسبت به چیزهای جدید است. بدون ذهن باز ، فرصت ها را کنار می زنید.

بهترین توصیه ای که می توانید از این راهنما بگیرید ، گفتن “بله” بیشتر از هر زمان دیگری است. به تاریکی بپرید و بیشتر اوقات وارد دامنه های جدید شوید. بخشش راحت تر از اجازه است. با قرار دادن خود در مکان مناسب برای تجربه چیزهای جدید ، با گذشت زمان به تدریج سازگارتر می شوید.

طول می کشد.

این یک فرایند مادام العمر است و هرچه زودتر شروع به تلاش برای چرخاندن زندگی خود کنید ، بهتر است. استقبال از تغییرات را ادامه دهید و تخریب وضع موجود را یک چیز بد نبینید. ممکن است تغییر حالت ذهنی شما از این طریق ساده به نظر برسد ، اما در عمل باید جسور ، شجاع و شجاع باشید.

اکنون که با مزایای سازگاری آشنا شدید ، تصمیم گیری دارید. آیا امروز شروع به سازگاری با شرایط جدید خواهید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.