منوی دسته بندی
عضویت

چگونه با یک پیشنهاد جذاب مشتریان خود را افزایش دهیم؟؟؟

چگونه با یک پیشنهاد جذاب مشتریان خود را افزایش دهیم؟؟؟

آیا خودتان فکر می کنید که چگونه مشتری خود را افزایش دهید؟

یکی از محرک های اصلی در ارزش شرکت شما ارزش مشتریان شماست. تجزیه و تحلیل سودآوری مشتری و به حداکثر رساندن ارزش مادام العمر مشتری برای هر شغلی بسیار مهم و اساسی است.

برای افزایش مشتری خود ، لازم است که دائماً با مشتریان بالقوه و موجود در تماس باشید و هرچه ارزش کسب و کار شما بیشتر باشد ، وفادار ماندن آنها بیشتر است.

۵ درصد افزایش در حفظ مشتری می تواند در ۷۵ درصد افزایش در ارزش مشتری منجر شود.

چالش این است که چگونه می توان میزان احتباس خود را 5٪ بهبود بخشید؟

در زیر ۵ روش ساده برای جذب مشتری بیشتر و افزایش مشتری وجود دارد.

 • رمز رشد و سود کسب و کار
 • چگونه نرخ نگهداری ارزش مشتری را بهبود می بخشد
 • پنج روش ساده برای افزایش مشتری شما

۱. یک خبرنامه رایگان ارائه دهید

رایگان چیزی است که همه می توانند از تجارت های کوچک گرفته تا شرکت های جهانی از پس آن برآیند. هنگامی که یک خبرنامه رایگان ارائه می دهید ، به مشتریان احتمالی خود اطلاع می دهید که از همان ابتدا مایل به ارائه اطلاعات رایگان هستید. اگر محتوای خوبی ارائه دهید ، مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد تجارت شما خواهند داشت.

۲. با پرسیدن نظرات ، مشتری خود را افزایش دهید

قبل از اینکه یک بازدید کننده وب از وب سایت شما خارج شود ، از آنها بخواهید که یک بررسی کوتاه مربوط به کسب و کار شما انجام دهند. مردم از ابراز وجود خوشحال می شوند و غالباً از گفتن تجربیات آنلاین و آفلاین خود لذت می برند. شما می توانید از یک نظرسنجی برای انجام تحقیقات در صنعت ، تجربه مشتری یا اندازه گیری رضایت مشتری استفاده کنید .

۳. پشتیبانی و خدمات عالی مشتری را پیگیری و حفظ کنید

مشتری که در مورد سفارش اول خود با پشتیبانی مشتری تماس می گیرد به همان اندازه مشتری که در مورد سفارش دهم خود با خدمات مشتری تماس می گیرد از اهمیت برخوردار است. با هر مشتری با احترام رفتار کنید و اقدامات مناسب را انجام دهید. مشتری خوشحال احتمالاً حداقل به سه دوست خود در مورد یک تجربه مثبت می گوید و خدمات عالی مشتری منجر به افزایش فروش می شود .

از همه بهتر ، می توانید از طریق ابزاری مانند نرم افزار CRM ارتباطات قبلی مشتری را پیگیری کنید .

۴. محتوای وب سایت خود را تازه نگه دارید

محتوای تازه و آموزنده یکی از عناصر اصلی است که بازدیدکنندگان جدید و مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند. محتوای خود را با انتشار وبلاگی که آخرین اخبار کسب و کار ، کلید واژه ها از روزنامه های سفید و موضوعات داغ صنعت شما را گزارش می کند ، تازه نگه دارید. محتوای تازه همچنین به یافتن وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

۵. تجارت خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

کاربران اینستاگرام به طور متوسط ​​۲۲۹ دوست دارند . وقتی محتوای جدیدی ایجاد می کنید ، محصول جدیدی را راه اندازی می کنید یا کمپین جدیدی را اجرا می کنید ، مطمئن باشید که این مورد را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی که در آن فعال هستید به اشتراک می گذارید. رشد مشتری شما هیچ راهی آسانتر از تأمین ارزش و سپس ارتقا customers مشتری شما نیست. برند شما برای شما

ایجاد یک مشتری وفادار

بازاریابی هنر جذب و نگهداری مشتری است. اگر ایجاد یک مشتری، مشتری ثابت برای محصول یا خدمات خود همان چیزی است که شما می خواهید در سال 2021 بدست آورید ، اجرای پنج مرحله فوق باعث افزایش قابل توجه پایگاه داده مشتری شما در مدت زمان کوتاه می شود.

آیا در مورد چگونگی افزایش مشتری خود راهنمایی دارید؟

در زیر این پست به من اطلاع دهید

‫3 نظر

 • Harris Grow گفت:

  Hi!

  I came across with mrbazaars.ir and thought you may be interested in our services.

  After 19 Years Of Making Diet Products, We’ve Finally Created The Best. Lose Weight Faster with the new 3 in 1 formula. Why are you waiting on the body of your dreams? – Worldwide shipping, 100% Satisfaction Guaranteed! Thousands of satisfied customers.

  Order now and obtain an enormous discount and free samples. Don’t waste your time – Make the smart choice right now and discover your new body.

  ORDER NOW! https://pharmil.com/order-herbal_extra_slim-online-en.html

 • Shiela Heflin گفت:

  Hello,

  Are you presently using WordPress/Woocommerce or perhaps do you actually project to make use of it sooner or later ? We currently offer over 2500 premium plugins as well as themes to download : http://shortan.xyz/9DxRa

  Thank You,

  Shiela

 • Iola Grieve گفت:

  Hello, we have been informed that you might be interested to partake in the bitcoin millionaire investment fund. Currently their is a race to grow this bitcoin wallet 3Fzgd1Yj5juHjHnq3aMozx1eJfqNhgp8jX to accumulate at least one million dollars worth of bitcoin. Donations of $1,000/$10,000/$100,000 and even the main goal $1,000,000 is accepted. Your participation is greatly appreciated and the best of luck to everyone.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.