منوی دسته بندی
عضویت

۱۴ عادت هر فرد موفق

14 عادت هر فرد موفق

راه موفقیت ظاهراً پر از خطر است و ظاهراً هیچ برشی کوتاه ندارد و با این حال برخی از ما برش ترد را به سمت بالا می آوریم و همه را با چشمی آشفته درگیر می کنیم. افرادی که موفق می شوند یا موفقیت را درک می کنند ، در طولانی مدت ، تمایل دارند چندین عادت بدست آورند که به پیشرفت آنها کمک می کند.

بنابراین ، در اینجا شش عادت وجود دارد که افراد موفق در طول زمان موفق به کسب آن شدند –

1. رسیدگی به صورتجلسه – بله ، برنامه ریزی آینده بسیار حیاتی است اما در عین حال مراقبت از دقیقه ای که تنظیم می کنید به همان اندازه مهم است. افراد موفق قطعاً خود را برای شرایط پیش بینی نشده پیش بینی می کنند و در عین حال دقیقاً دقیقه های خود را برای تجربیات و چیزهایی که بیشترین اهمیت را دارند محاسبه و سرمایه گذاری می کنند.

2. جدی گرفتن شکست ها – شکست ها ذاتاً اجتناب ناپذیر هستند. این طور نیست که افراد موفق موفقیت های خوبی را روی کف دست خود بنویسند ، فقط این است که آنها موفق می شوند از طریق شکست های خود خط موفقیت را ترسیم کنند. افراد موفق شکست های خود را جدی می گیرند. نه این بدان معنا نیست که آنها در این مورد گهواره می گیرند در عوض شکستهای خود را به طور دقیق یاد می گیرند و تجزیه و تحلیل می کنند شکست های آنها به طور یکنواخت مهم است.

3. برنده شدن اولویت آنها است – اگر ابراز کنیم که برندگان فقط پیروزی را در سر می پرورانند ، این یک اغراق نیست. آنها نه انرژی خود را در چشم انداختن به دیگران هدایت می كنند و نه از ترس می ترسند. برندگان فقط نگران پیروزی خود هستند. نگرانی آنها رشد است. از نظر آنها عملکرد بهتر از آخرین بار نیز به خودی خود یک پیروزی است.

4- ریسک پذیری – یکی از اصلی ترین عادت هایی که افراد موفق در آن وجود دارد ، تمایل و توانایی ریسک پذیری است. افراد موفق همیشه بازی بی خطر را ترجیح نمی دهند. جهش ایمان دومین ورزش مورد علاقه آنها است. با این وجود باید این نکته را نیز در نظر گرفت که آنها خطر می کنند اما مطمئن شوید که یک محاسبه شده است.

5. مقابله با حواس پرتی – نه ، افراد موفق از صفر حواس پرتی برخوردار نیستند اما آنها مانند یک حرفه ای به خوبی آن را مدیریت می کنند. عمل متعادل سازی توسط افراد موفق به خوبی یاد گرفته می شود که به آنها کمک می کند حواس پرتی خود را کنار بگذارند و حتی در هرج و مرج تمرکز کنند.

6. از به تعویق انداختن اجتناب کنید – هر چند وقت یک بار فکر می کنید که فکر می کنید اکنون یا یک ساعت بعد این کار را انجام دهید؟ بررسی نامه و برگرداندن ممکن است فقط یک دقیقه دیگر طول بکشد اما آیا هنوز آن را به تعویق می اندازید؟ افراد موفق بدون اینکه اجازه دهند شب تعلل آنها را آزار دهد ، کار را به پایان می رسانند.

7. سازگاری – هر کاری که در هر حجم انجام دهند ، از استقامت در آن اطمینان حاصل می کنند. قوام چیزی است که میوه های مثبت را به دست می آورد. وقتی تلاش شما فاقد ثبات باشد ، نتیجه مثبتی نخواهد داشت. زود بیدار شدن و انجام همه کارهای مفید یک روز در حالی که بقیه هفته را به تعویق می اندازید ، نشانه مثبتی نیست.

8. خوش بین و واقع بین – خوش بینی کاملاً واضح شما را در مسیری طولانی نخواهد گرفت و در عین حال واقع گرایی بی رحمانه توانایی شما را در رویای بزرگ نیز خنجر می زند. افراد موفق باعث می شود هر دو یک پیمانه باشد. آنها واقع گرایی را در یک دست دارند در حالی که خوش بینی در دست دیگر آنها را بر روی زمین تثبیت می کند در حالی که این موفقیت را در رنگین کمان مشاهده می کنند.

9. اهداف مشخص می شوند – بی هدفی فقط شما را سرگردان می کند. افراد موفق کاملاً بلند مدت ، کوتاه مدت ، فوری و اهداف آینده خود را بیان می کنند و بر این اساس برنامه هایی را تهیه می کنند. آنها امروز لذت می برند اما به فردا نیز فکر می کنند. یک زندگی هدفمند که با اهداف حاصل می شود بدون شک به سمت موفقیت شتاب می گیرد.

10. اولویت های بدون چون و چرا – اولویت ها باید در هر حوزه زندگی مستقیم تنظیم شوند. این بخش حرفه ای یا عرصه شخصی شما باشد ، افراد موفق اولویت بندی تعهدات خود را که به آنها کمک می کند تا تعادل کار خود را برطرف کنند و به موقع از چالش ها عبور کنند ، مهم هستند.

11. شکست آنها را نمی ترساند – بله! آنها در مورد پیروزی تامل می کنند اما چالش ها برای آنها مهم نیست و ترس از شکست آنها را در بر نمی گیرد. آنها اطمینان حاصل می كنند كه در هر كاری كه انجام می دهند 100٪ تلاش می كنند ، اما موقعیت دوم به جای 1 باعث ترس آنها نمی شود.

12. افراد مثبت – عقل و نگرش مثبت چیزی است که افراد موفق به سمت آن کشیده می شوند. آنها اطمینان می یابند که اطراف خود را با افرادی باهوش و روشن تر از خود احاطه می کنند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که بین آنها پیوند مثبتی ایجاد می کنند که آنها را به رشد و نمو ترغیب می کند.

13. ذهن باز به طور پیش فرض – ذهنیت گسترده به افراد موفق در رسیدن به موفقیت کمک می کند. تمایل آنها به دانستن بیشتر ، پذیرش تصورات ، پرداختن به نظرات و موضع گیری به آنها در رشد کلی کمک می کند. تنگ نظر بودن و بسته نگه داشتن خود فرصتی به شما نمی دهد تا افق دید خود را گسترش دهید.

14. توجه به جزئیات – خیلی اوقات اتفاق می افتد که ما برنامه های بزرگ تری می کشیم اما جزئیات جزئی را فراموش می کنیم. افراد موفق از جزئیات دقیق غافل نمی شوند. در واقع ، آنها اطمینان می دهند که نسبت به این جزئیات جزئی توجه دارند.

موفقیت یک شانس نیست بلکه پاداشی برای پشتکار و پایداری است. آنچه افراد موفق را از جمعیت متمایز می کند ، توانایی گسترش و عاداتی است که خود را در آنها شکل می دهند. مطمئناً می توان با الگوبرداری از عادتهای خود در موارد فوق الذکر به موفقیت دست یافت. بله ، ما موفقیت را تضمین نمی کنیم اما آنچه این عادت ها تضمین می کنند یک قدم به موفقیت نزدیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.