منوی دسته بندی
عضویت

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوای عالی و محتوا در رشد کسب‌وکار شما حیاتی است. منظور ما از بازاریابی محتوا چیست؟ هر محتوای که مردم به آن توجه کنند ، مانند کلمه نوشتاری ، تصاویر ، تصاویر ، اینفوگرافی ها ، صوتی و تصویری. با درک بازار هدف شما و ایجاد اطلاعات مفید برای آنها ، هم به خرید مشتریان جدید کمک می کند و هم مشتریان موجود را حفظ می کند. اینجا بهترین جا برای بیشتر دیده شدن است جهت کمک به شما فرمی را در پایان صحفه قرار داده‌ایم با پر کردن فرم می‌توانیم به شما کمک کنیم.

برخی از خدمات بازاریابی محتوا

علم داده

توزیع و ترویج محتوا،تقویم محتوا،ارزیابی بودجه اجرایی، ارائه یک نمونه محتوا، لحن و استایل محتوا، قیف فروش، شناخت مشتری / پرسونا، تحلیل رقبا، تحقیق کلمات کلیدی

افزایش عضو

افزایش عضو در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها بر پایه بازاریابی محتوا

نرخ تعامل

طراحی استراتژی محتوا، طراحی استراتژی گیمفیکیشن و مسابقه- خودآزمایی- چرخه شانس و ساخت چالش، ساخت ویدیو ویروسی

سئو

سئو بر پایه محتوا، سئو بر اساس استراتژی محتوا، سئو در رسانه‌های اجتماعی، سئو ویدیو و عکس در گوگل

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

بدیهی است که یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت ما در هر زمینه‌ای، داشتن یک برنامه و نقشه راه هدفمند و روشن است. تولید محتوا هم از این قاعده مستثنی نیست. داشتن یک برنامه استراتژی به شما کمک می‌کند تا دید بهتر و روشن‌تری به بازار خود داشته باشید، نیاز مخاطبان خود را بشناسید و تولید محتوای خود را به هدفمندترین شکل ممکن انجام دهید.

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

رپورتاژ نوعی آگهی یا گزارش است که در مطلبی کوتاه (معمولا زیر 1000 کلمه) خلاصه میشود و در آن مطلب، به شرح و توضیح در مورد یک برند خاص، و یا یک شرکت پرداخته میشود که در نهایت لینک آن شرکت نیز در آن مطلب جایگذاری خواهد شد.

 

این کمپین چه کمکی به شما می‌کند؟ این کمپین به شما کمک می‌کند تا محتوا خود را گسترش دهید و بتوانید مخاطب را به خود جذب کنید و مخاطبان را به محتوای خود علاقمند کنید و درنتیجه کاربران را به هواداران خود تبدیل کنید.

مشاوره و سفارش