منوی دسته بندی
عضویت

گرافیک

تیم خدمات گرافیکی ما به شما امکان دسترسی به استودیوی بزرگی از طراحان ، هنرمندان و تصحیح کنندگان را می دهد. این تیم متخصص در طرح بندی صفحه با اهمیت زمان ، کیفیت عکس و کار در قالب های از پیش تعریف شده با بالاترین استانداردها و توجه به نیاز‌ها و جزئیات در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر مخواهید یک کار با کیفیت را برای شما انجام دهیم همین الان فرم را که در پایان صفحه است را پر کنید.

برخی از خدمات گرافیک

گرافیک‌دیزاین‌وب

طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی، طراحی قالب گرافیکی سایت، طراحی صفحه فرود (لندینگ پیج)، طراحی خبرنامه(قالب ایمیل)، طراحی اسلاید شو(اسلایدر سایت)، طراحی گرافیک اپلیکیشن، طراحی بنر تبلیغاتی

رسانه‌های تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی کارت ویزیت برش خاص، طراحی ست اداری، طراحی پوستر، طراحی تراکت، طراحی اینفوگرافیک، طراحی استند، طراحی Qrcode طراحی بنر سایت، طراحی بنر چاپی، طراحی کارت ویزیت، سایر خدمات طراحی گرافیک

تبلیغات فروش و فروشگاهی

طراحی بسته‌بندی، طراحی دفترچه راهنما، پوستر فروشگاهی، هنگر یا دنگلر (Dangler or Hanger)، وابلر (Wobblers)، استیکر (Sticker)، شلف تاکر (Shelf talker)، بانتینگ (Bunting)

هویت بصری

لوگو، لوگو تایپ، رنگ، تایپوگرافی، محتوای بصری، محتوای متنی، آیکون-المان، شخصیت، کاراکتر، شعار، سبک

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

از جمله سوالات متداول گرافيك می توان به این سوال اشاره کرد که چه نوع خدماتی ارائه می شود.که در پاسخ به این سوال می توان گفت که انواع پروژه ای طراحی از جمله : طراحی وبسایت ، فروشگاه اینترنتی ، اپلیکیشن ، هویت برند ، لوگو ، کاتولوگ ، منو ، تی شرت ، کارت ویزیت و هر نوع طراحی گرافیکی انجام می شود.

در ابتدا مشتری نوع پروژه و مشخصات آن را توسط فرم سفارش طراحی ، تلفنی و یا تلگرام برای ما ارسال  می نماید . سپس پروژه پس از بررسی برای طراحان ارسال می شود تا هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه را مشخص کنند و به مشتری اعلام خواهد شد . در صورت موافقت با قیمت توسط مشتری ، همکاری شروع می‌شود.

هزينه طراحي بستگي به نوع پروژه (لوگو، کارت ویزیت، بنر، ست اداری، پوستر و بسته بندی و … )، ابعاد و زمان طراحی متغیر است ، براي اطلاعات بيشتر تماس بگیرید .( همچنين هزينه هر فايل PSD  جداگانه محاسبه میشود)

شما در صورت تمایل به ایجاد تغییرات کمتر از 30 درصد از کل طرح، تا 2 بار به صورت رایگان می توانید درخواست اعمال این تغییرات را بدهید و در صورت نیاز به دفعات بیشتر، بابت هر سری تغییرات، باید هزینه پرداخت کنید.

 

پس از پرداخت کامل هزینه، فایل های طراحی (در صورت تمایل) برای مشتریان ارسال می شوند، اما پیش از پرداخت کامل هزینه ها از ارسال هر گونه فایل قابل چاپ معذور هستیم.

به طور معمول هر سفارش در کمتر از 3 روز تحويل داده ميشود، ولي ممکن است به دليل حجم كاری بالا تحويل آن تا يک هفته هم طول بکشد، اگر پس از يک هفته سفارش شما انجام نشد سريعا با ما تماس بگيريد .

شما ميتوانيد به وسيله کليه خود پردازهاي عضو شتاب ، همچنين به صورت اينترنتي هزينه طراحي را به شماره حساب شرکت واريز نمائيد .

مشاوره و سفارش