منوی دسته بندی
عضویت

اینستاگرام

اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد که بیش از 50٪ از آنها هر روز در پیمایش اطلاعات خود فعالیت می کنند. اگر برند شما حضور اینستاگرام ندارد ، هزاران تعامل روزانه با مشتریان بالقوه را از دست می‌دهد. در پایان این صفحه فرم قرار دارد  با پر کردن فرم، ما می‌توان در اینستاگرام مارکتینگ به شما کمک کنیم.

برخی از خدمات اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام نوعی از تبلیغات اینستاگرامی است که به آن تبلیغات ویدیویی اینستاگرام نیز گفته می‌شود. تبلیغ بازدیدی در اینستاگرام از نوع ویو (View) ، مخصوص ویدئو یا کلیپ می‌باشد.

تبلیغات استوری

تبلیغات استوری اینستاگرام نوعی از تبلیغات اینستاگرام است که به دلیل اینکه توجه مخاطب را بیشتر جلب می‌کند و امکان قرار دادن لینک در استوری وجود دارد، کاربرد زیادی دارد.

تبلیغات ساعتی

تبلیغات ساعتی در اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده به صورت پست اینستاگرام نمایش داده می‌شود.

تبلیغات اینفلوئنسری

بازاریابی توسط افراد تاثیرگذار (Influencer Marketing) تاثیر بسیار زیادی در رشد یک برند دارد. مردم به این افراد علاقه دارند و فعالیت‌های آنها را در شبکه‌های اجتماعی به صورت جدی دنبال می‌کنند.

تبلیغات ایمپریشن

تبلیغات ایمپرشن در اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که معیار، تعداد ایمپرشن (Impression) است. ایمپرشن تعداد کل دفعاتی است که یک پست دیده می‌شود.

مدیریت

با یک تیم حرفه‌ای تولید محتوا و به صورت مداوم صفحات شما را به روز می‌نمایند. مطالعه برند و پرسونای مخاطب، تعیین استراتژی، تولید محتوا، ارزیابی محتوا

خرید فالوور ارگانیک

فالوور ارگانیک چطور خرید می‌شود فالوور ارگانیک با استفاده از تبلیغات هدفمند به دست می‌آید خرید = فالوور ارگانیک

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

اینستاگرام در حال حاضر پر مخاطب ترین شبکه ی اجتماعی در ایران است. به دلیل حضور حداکثری مخاطبین در این شبکه ی اجتماعی شما می توانید براحتی با انجام خدمات بازاریابی اینستاگرام مشتریان بالقوه خود را جذب کنید، با آنها تعامل بر قرار کنید و آنها را کم کم تبدیل به مشتری کنید. در این مسیر در کنار شما هستیم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه لازم را بگیرید.

فاکتورهای زیادی مطرح هستند اما به طور کلی خدمات اینستاگرام شامل سه بخش: الف) بازاریابی ب) تولید محتوا د) تبلیغات اینستاگرام می شود. در تمامی این خدمات یک فاکتور مهم وجود دارد و آن میزان نمایش یا View است. این فاکتور را می توانید در insights پروفایل و همچنین impression هر پست می توانید ملاحظه کنید. پس بر خلاف چیزی که فکر می کنید فالوور و لایک و کامنت در اولویت های بعدی قرار دارند و مهمترین بخش میزان بازدید از پروفایل و پست شماست.

بهترین روش این است که با شناخت کامل از الگوریتم های اینستاگرام راهی مطمئن و سریع برای ارتقای پیجمان پیدا کرده و برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی درستی را انجام دهیم. نباید دنبال خرید لایک، فالوور و کامنت باشید. باید سعی کنید به میزان معقول بازدید ایجاد کنید. بازدیدی که منجر بازنشر پست هایتان شود و با ایجاد تعامل مخاطبین را به فالوور تبدیل کند. برای این منظور بهترین روش این است که هم تولید محتوای خوبی به نسبت رقبا داشته باشیم، هم بازاریابی مناسبی انجام دهیم و هم تبلیغات مناسبی در زمان درست در جای درست انجام دهیم.

پکیج های اینستاگرام به صورت حرفه ای به مجموعه هایی داده می شود که می خواهند از همه لحاظ چه ظاهری و چه تبلیغاتی به نسبت دیگر رقبا برتر باشند. ما یک آژانس خلاق در زمینه ی تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام هستیم و سعی می کنیم کسانی که مشتریمان می شوند را در اینستاگرام در خصوص کارشان اول و نامبروان کنیم. همچنین تیم اینستاگرام مارکتینگ با آنالیز روزانه الگوریتم های اینستاگرام در تلاش است بروزترین راهکارها را برای بهتر شدن وضعیت پیج شما انجام دهد.

برای استعلام قیمت شما می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید تا قیمت دقیق را به شما بدهند.

مشاوره و سفارش