منوی دسته بندی
عضویت

بازاریابی

شروع یک راه اندازی عالی برای کسب‌وکار ، برند خود را ارتقا دهید ، خرید را افزایش دهید یا از مخاطبان خود درآمد بیشتری کسب کنید. با بازاریابی از برند خود محافظت کنید اینجا جای برای بهتر شدن. اگر می‌خواهید ارتقا پیدا کنید در پایان صفحه فرمی وجود ‌دارد با پر کردن فرم می‌توانیم به شما کمک کنیم.

برخی از خدمات بازاریابی

تحلیل رقبا

تحقیقات بازار و بازاریابی، تحقیق و تحلیل مخاطب، تجمیع و یکپارچه سازی داده‌ها، تجزیه و تحلیل داده‌ها، بخش بندی بازار و مشتری، تحلیل رقبا

تحلیل کسب‌وکار

واحد تحقیقات بازار برای شناخت مشتری و آگاهی از رفتار مصرف‌کننده به انواع تحقیقات میدانی و مطالعۀ بازار اقدام می‌کند. هرچه بیشتر مطالعه شود که چه بگوییم، هزینه ارسال پیام کاهش می‌یابد. این واحد متعهد به مطالعه، جمع‌آوری اطلاعات و شفاف‌سازی رفتار بازار است.

تدوین استراتژی

تدوین استراتژی بازاریابی، تدوین استراتژی‌ ارتباطی و تبلیغاتی، تدوین استراتژی رسانه ای، طراحی محصول/ خدمت، قیمت گذاری، طراحی و تحلیل ارزش ویژه محصول / خدمت

تبلیغ نویسی

یک کار هنری معمولی را با یک شعار و متن قوی می‌توان به یک پروژه موفق تبلیغاتی تبدیل کرد؛ اما یک اثر هنری تبلیغاتی خوب بدون کپی و متن قوی، تأثیرگذاری کمی خواهد داشت.

تبلیغات

تبلیغات گوگل، رپورتاژ خبری، تبلیغات کلیکی، تبلیغات ایمیلی، تبلیغات پیامکی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بودجه‌بندی

تنظیم و مدیریت بودجه شرکت‌ها و سازمان ها ، ارائه برنامه ریزی و استراتژی

نرم‌افزار CRM

پیگیری وظایف کارمندان، درآمد هر کارمند فروش، حفظ مشتریان فعلی، پیگیری منظم فروش، صدور و ارسال فاکتور کمتر از ۳۰ ثانیه، همکاری تیمی متحول خواهد شد، تصاویری گویا از کسب و کار شما

روابط عمومی

مدیریت خبر و انتشار در رسانه، مدیریت بحران، ایجاد خبر و جریان‌سازی خبری، ایجاد و برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و پاسخ به نظرات منفی آنلاین

ایده‌پردازی

با خلق یک ایده بزرگ و اصلی بر پایه استراتژی ادامه مسیر روشن می‌شود. این ایدۀ خلاق در اختیار تیم نویسندگی و آتلیه گرافیک قرار می‌گیرد. تیم نویسندگی، نام، شعار، متن و سناریو را خلق کرده و آتلیه گرافیک نیز با حداکثر مهارت بصری طرح و تصویر ایده را در اختیار مدیر برند می‌گذارد.

مدیریت

مدیریت شرکت‌ها و سازمان‌ها، مدیریت منابع انسانی، مدیریت کسب‌وکار آنلاین و آفلاین

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

عمده مشتریان ما به دنبال یک معجزه هستند، معجزه‌ای که بتواند وضعیت کسب و کار آنها را بهبود بخشد. به همین دلیل هزینه‌های بالایی را خرج تبلیغات خود می‌کنند، اما هدفی پشت این تبلیغات نیست. دیدوگرام کمک خواهد کرد تا تبلیغات شما بر اساس یک قاعده پیش رود تا هدفمندی مورد انتظار را به عنوان نتیجه کار ارائه دهد.

بله، شما باید اطلاعاتی چون هویت برند، برنامه بازاریابی و مدل کسب و کار خود را آماده کرده و در اختیار کارشناسان ما قرار دهید، تا با آنالیز آنها و برگزاری جلسات حضوری، بهترین تصمیم برای اجرای کمپین تبلیغاتی شما گرفته شود.

کارشناسان تبلیغات ما گام گام و بعد از اجرای هر مرحله از تبلیغ گزارشات فنی‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بطور کامل در جریان امور قرار بگیرید.

تا به حال شده است یک وب سایت را باز کنید و آنقدر گیج شوید که ترجیح بدهید آن را ببندید؟ یا اینکه وب سایت مورد نظر به خوبی پاسخ سوال های شما را ندهد؟ یا آنکه طراحی آن شلوغ و نا منظم باشد و شما را اذیت کند؟ اینها همۀ مواردی هست که در زمینۀ تجربه کاربری (UX) مطرح هستند و باعث می‌شوند نرخ تبدیل یک وب سایت (یعنی درصد تبدیل کاربران به مشتری) کاهش پیدا کند.

هدف شما از بهبود تجربه کاربری وب سایت، کمک به کاربران برای فهمیدن و حرکت روان در وب سایت شماست. چیزی که باعث می‌شود تجربه ای لذت بخش تر برای کاربران رقم زده شود. طراحی، متون، معماری سایت و … همه بخشی از این تجربه هستند.

اگر تبلیغ نداشته باشید، چطور مشتریان باید شما را بشناسند؟ تبلیغات یک راهکار زودبازده و خوب برای افزایش فروش در این لحظه است. به علاوه، تبلیغات درست باعث شناخته شدن برند شما می‌شود و در آینده می‌توانید تاثیر مستقیم آن را در فروش احساس کنید.

 

شما همگام به رشد کسب و کار خود، نیاز به سخت افزار و نرم افزارهایی خواهید داشت که بتوانند در اداره بهتر امور و ارائه خدمات بهتر به شما کمک کنند.

 

مشاوره و سفارش