منوی دسته بندی
عضویت

بازاریابی رسانه‌ای

رسانه های اجتماعی بستر بسیار خوبی برای ایجاد روابط واقعی و پایدار با افراد را فراهم می کند که بیشترین اهمیت را برای شما دارند. ما به عنوان یک تیم متخصص رسانه‌های اجتماعی از نزدیک با برند شما همکاری می کنیم تا یک استراتژی رسانه اجتماعی برای ارتباط موثر برای مخاطبان شما ایجاد کنیم. جهت ساختن یک راتباط موثر فرم در پایان صفحه قرار دارد جهت کمک به شما فرم را پر کنید.

برخی از خدمات بازاریابی رسانه‌ای

تبلیغات رسانه‌ای

طراحی استراتژی برای شبکه‌های اجتماعی، (تبلیغات اینفلوئنسر، پروموشن، بازدیدی، استوری، ریچ و ساعتی) طراحی ساختار برند در شبکه‌های اجتماعی

افزایش عضو در رسانه‌ها

افزایش لید سایت ، افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش ممبر تلگرام ، افزایش مشترک یوتوب و آپارات

گسترش برند

گسترش برند با استفاده از استراتژی بازاریابی رسانه‌ای، طراحی کمپین بازاریابی رسانه ای برند

بازاریابی پیامکی

وب‌سرویس-ارسال-دریافت-رسال انبوه/منطقه ای-دفترچه تلفن-پیامک صوتی-زمان بندی-کاربران (نمایندگی)- تیکت (نمایندگی)

بازاریابی تماسی

خدمات تماس ورودی، خدمات تماس خروجی، خدمات فروش تلفنی، چت آنلاین، خدمات تلفن گویا، خدمات مدیریت سفارشات

بازاریابی ایمیلی

اتصال وب‌سایت به سامانه‌های ارسال انبوه ایمیل، SMS، تماسی، جهت انجام فعالیت‌های بازاریابی، تبلیغات، فروش

کپی رایتینگ

با کلمات تبلیغ می‌کینم_ نوشتن مقالات برای تبلیغات، عنوان نویسی و تبلیغ نویسی

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

در حال حاضر تبلیغات آنلاین مقرون به صرفه‌ترین و آسان‌ترین راه برای رسیدن به مخاطبان گسترده است. از این رو، یک تبلیغ خوب میتواند تصویر حرفه‌ای‌تری از کسب و کار شما بسازد تا به واسطه آن تاثیر مثبتی بر روی معرفی یا فروش خدمات خود داشته باشید.

تمام سعی تیم تولید آن هست که تک تک روزنه‌های پیشرفت شما در شبکه‌های اجتماعی را شناسایی کرده و برای بهبود آنها راه حل ارائه دهد. منطقا طبق تجربه‌ای که بر روی پروژه‌های مشابه داشته‌ایم، اگر تمامی موارد بدرستی انجام شود، نتیجه مورد انتظار رخ خواهد داد.

این روش تبلیغات و بازاریابی، مناسب برندهای بزرگی است که به دنبال افزایش آگاهی مصرف کنندگان (Awareness) و اعتمادسازی نسبت به برند خود هستند. بازاریابی افراد تاثیرگذاری می‌تواند اثرگذاری بسیار بالایی بر روی مخاطبان چنین برندهایی داشته باشد و بنابراین در صورتی که شما هم جزو آنها هستید، به شدت استفاده از این روش را توصیه می‌کنیم.

هر چند تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار و اینفلوئنسرها هزینه‌ای بسیار بیشتر از سایر روش‌های تبلیغات (دیجیتال) خواهد داشت، اما ویژگی‌ها و مزایایی دارد که به کل آن را از سایر روش‌های تبلیغاتی متمایز می‌کند. اولین مساله تعداد مخاطبان یک تبلیغ است. افراد تاثیرگذار معمولاً دنبال‌کنندگان بسیاری دارند و بنابراین شما فرصتی خواهید داشت تا به خوبی دیده شوید. مساله مهم‌تر اینجاست که دنبال‌کنندگان چنین افرادی معمولاً به شدت آنها را دوست دارند و این دوست داشتن باعث می‌شود راحت تحت تاثیر پست‌ها و پیشنهادات آنها قرار بگیرند. پس شما یک فرصت استثنایی برای شناخته شدن و جلب اعتماد مخاطبان خود خواهید داشت.

مشاوره و سفارش