منوی دسته بندی
عضویت

چاپ و بسته‌بندی

ما طرح های درجه یک را ارائه می دهیم - با قیمت های مقرون به صرفه و فرآیند تولید سریع، از کارت های تاول زده و جعبه های سفارشی گرفته تا جزوات تاشو ، بروشورها و موارد دیگر! ما همه آنها را طراحی می کنیم. هر طرح با هر سلیقه که بخواهید را برای شما درست خواهیم صمیمانه مایل همکاری با شما هستیم جهت همکاری یک فرم در پایین صفحه قرار دارد با پر کردن آن بهتر می‌توانیم به شما کمک کنیم.

برخی از خدمات چاپ و بسته‌بندی

طراحی خلاقانه

طراخی خلاقانه کارت ویزریت- بروشور- کاتالوگ- ساک‌دستی و....... طراحی بسته‌بندی خلاقانه و متمایز

ساخت جعبه

ساخت جعبه چوبی-کاغذی- پلاستیکی- شیشه‌ای و فلزی، متناسب با طراحی دلخواه شما در هر اندازه و ابعادی

چاپ

چاپ و طراحی لوازم اداری، کارت ویزیت، هدایابی تبلیغاتی، چاپ محصولات تبلیغاتی، چاپ کتاب- تراکت- بروشور- کاتالوگ و.......

برچسب محصولات

طراحی لیبل در هر رنگ ابعاد و شکلی قابل طراحی به سلیقه مشتری

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

بله، شما می توانید با ما تماس بگیرید و سایزهای دلخواه خود را برای جعبه ی مورد نظرتان اعلام فرمایید، و ما همان را برای شما تولید می کنیم. ما تولید کننده هستیم.

خیر، حتی جعبه هایی که شما با اندازه های دلخواه خودتان سفارش دهید، طبق روال قیمت گزاری معمول همه ی جعبه ها محاسبه خواهند شد و هیچ هزینه اضافه ای به آن اضافه نمی شود.

بله، طبیعتا اگر 100 عدد از آن جعبه بخواهید یک قیمت خواهد داشت، و اگر سفارش شما از همان جعبه با سایز مورد نظر شما 1000 عدد باشد در نهایت قیمت کمتری به نسبت سفارش هایی با تعداد پایین تر پرداخت خواهید کرد.

بسته به اندازه جعبه و تعداد سفارش شما این عدد متغیر است اما با توجه به توان بالای تولیدی کارخانه، معمولا سفارشات، از مرحله پرداخت تا مرحله تحویل، بیشتر از یک هفته طول نمی کشند.

بله، هرچه تعداد جعبه های سفارش داده شده بیشتر باشند، به همان نسبت تخفیف بیشتری هم شامل فاکتور نهایی می شود.

 

شما می توانید هم به صورت شخصی اقدام به تحویل سفارش تان کنید و هم می توانید درخواست ارسال جعبه های تان را به ما بدهید و ما در اسرع وقت سفارش شما را برای تان ارسال می کنیم. البته لازم به ذکر است که هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

با توجه به کنترل کیفی که بر مرسولات انجام می شود، احتمال این امر خیلی ضغیف است اما اگر به هر دلیلی جعبه ای مشکلی داشت یا در حین حمل و نقل آسیب دیده بود، ما آن جعبه را از شما تحویل می گیریم و عوض می کنیم.

مشاوره و سفارش