منوی دسته بندی
عضویت

تیزر

اگر مخواهید محصولات و خدمات خود را با اصول روانشناسی و بازاریابی معرفی کنید و برند خود را از طریق ویدیو به دیگران معرفی کنید. در پایان این صفحه فرم قرار دارد  با پر کردن فرم، ما می‌توان در ساخت تیزر به شما کمک کنیم.

برخی از خدمات ساخت تیزر

موشن گرافیک

در این روش تصاویر حقیقی (در نوع مختلف) با اضافه شدن ویژگی های متنی که توضیح سوژه را می دهد برای تاثیر گذاری بیشتر و اضافه گردن گرافیک و بافت تصویری مضاعف از روش موشن گرافیک استفاده می شود. این روش بازخورد زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا که با به کار گیری ترکیبی از گرافیک و تصاویر حقیقی می توان بالاترین سطح را در ساخت تیزر تبلیغاتی ایجاد کرد و در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن و جان بینندگان جای داد.

صنعتی

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی بهمراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.

آگهی تلوزیونی

با توجه به گستردگی مخاطب تلویزیون ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون متفاوت از رسانه های دیگر است. با در نظر گرفت قیمت بالای پخش در تلویزیون ،تیزرهای تبلیغاتی با کمترین زمان باید تبلیغ خود را به مخاطب عرضه کند. یعنی از گرافیک و ایده نهایت استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد و این پیام در ذهن مخاطب ماندگاری داشته باشد.

لوگوموشن

لوگو موشن در واقع تلفیقی از صدا و المنهای گرافیکی است ولی اینبار هدف فقط لوگو و آرم تجاری شماست که باید به خوبی لوگوی شما را به سبک زیبای موشن گرافیک به نمایش درآورد. که البته تکنیک ها و نوع های مختلفی دارد که برند شما را به شدت زیبا می کند. کاربرد این ویدیو در واقع یک نوع برند سازی است که می توانید آن را در اول و آخر ویدیو های خود (اینترو) و همچنین در میان ویدیوها استفاده کنید.

تیرز شبکه‌های اجتماعی

با گستردگی روزافزون مخاطبان شبکه مجازی یکی از بهترین تبلیغات در این بخش ساخت ویدئوهای ویژه کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است.نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و به گونه ای جذابیت بیشتری داشته باشد که قابل اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت موشن گرافیک جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.

ساخت مستند شهری

در مستند سمفونی شهری نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد. این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده انتقال پیدا کند.

ساخت انیمیشن

اینفوگرافیک یکی از روش های نوین برای پرداخت ویژه به “پیام تبلیغ” در کمترین زمان و با تاثیر پذیری بیشتر است. این گونه تبلیغات با استفاده از آیکون های هر موضوع و با استفاده از فضا سازی تبلیغ صمیمانه عرضه می شود. منظور از تبلیغ صمیمانه ایجاد ارتباط با بینندگان تیزر، به صورت کاملا خودمانی است. انیمیشن های ارائه داده شده با توجه به بستر گرافیکی مناسب می توانند، در کوتاهترین زمان پیام تبلیغ را در ذهن مخاطب حک کنند.

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

مشاوره

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

 در حال حاضر با استفاده از ابزار و تخصص های مختلف ، برای تبلیغات و تولید محتوای تصویری شما در زمینه های مختلف همچون : ساخت تیزر تبلیغاتی ، فیلم صنعتی ، طراحی موشن گرافیک ، لوگو موشن ، انیمیشن تبلیغاتی ، تولید فیلم مستند ، فیلم کوتاه و همچنین خدمات ویدیو مارکتینگ به صورت ماهانه آماده به همکاری می باشد.

تمامی فیلم ها و ویدیو های تبلیغاتی تولید شده (به غیر از کلاس C) متناسب با استانداردهای پخش صدا و سیمای  جمهوری  اسلامی ساخته می شوند. از این رو شما با خیال راحت می توانید از ویدیو های تبلیغاتی خود یا در رسانه ملی به عنوان آگهی بازرگانی استفاده کنید.

در ساخت فیلم های تبلیغاتی میدانی نظیر ساخت فیلم های صنعتی ، مستند و تیزر ها ، بسته به ابعاد پروژه با استفاده از تخصص ها و تجهیزات متنوع تصویربرداری و سینمایی ، مرحله تولید را جلو می بریم. علاوه بر دسترسی به تجهیزات سخت افزاری و میدانی حرفه ای ، تیم طراحی و تدوین استودیو با استفاده از نرم افزار های حرفه ای بروز سینما و انیمیشن سازی ، به طراحی ، ساخت و تدوین پروژه ها می پردازند.

به طور کلی پس از توافقات اولیه، برنامه ریزی و طرح سناریو تولید، مراحل ساخت پروژه ها به سه دسته پیش تولید ، تولید و در آخر  تدوین و تحویل پروژه تقسیم می شوند. در مراحل پیش تولیدِ کار ، هماهنگی ها لازم جهت تصویر برداری میدانی و طرح استوری بردهای مرتبط با طراحی داخل فضای نرم افزار صورت می گیرند. در مرحله تولید پروژه ، با استفاده از تخصص های مختلف در زمینه فیلمسازی ، گرافیک و طراحی ، پروژه به مرحله تولید می رسد و در ادامه با تدوین ، ادیت و صدا گذاری کار آماده تحویل می شود.

مشاوره و سفارش