منوی دسته بندی
عضویت

تایپ و ترجمه

دوست دارید محتوای شما به چه زبانی ترجمه بشود دوست دارید محتوای شما به چه زبانی تایپ شود. ما در اینجا کیفیت، سرعت و دقت را به شما می‌دهیم جهت بهبود در ارائه خدمت فرم را که در پایان صفحه است را پر کنید.

برخی از خدمات تایپ و ترجمه

تایپ

تایپ به زبان (عربی، فارسی، انگلیسی، چینی و.... دقیق و بدون غلط ، به موقع و به سرعت،

ترجمه

ترجمه به زبان (عربی، فارسی، انگلیسی، چینی و.... دقیق و بدون غلط ، به موقع و به سرعت،

ویراست متن

ویرایست متن، پیدا کردن غلط، تصحیح جملات و کلمات، تراز کردن، اضافه کردن علامت‌های نگارشی

خلاصه نویسی

خلاصه کرئئن کتاب‌ها جزوات و متن‌های طولانی در قالب متن کوتاه، نقشه ذهنی و اینفوگرافیک

آموزش

آموزش به مدیران، کارمندان، مغازدارن، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ دوره‌های آموزشی راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار

ترجمه

مشاوره به مدیران، کارمندان، مغازداران، شرکت‌ها و سازمان‌ها _ مشاوره خرید، راهنمایی و مشاوره کسب‌وکار

سوالات متداول

سفارشات ترجمه بسته به تخصص و تجربه‌ی مترجمی که آن را انجام می‌دهد به سه دسته‌ی تخصصی طلایی و تخصصی نقره-ای و عمومی(برنزی) تقسیم می‌شوند. سفارشات طلایی توسط مترجمین ممتاز و با تجربه انجام می‌شود و برای کاربردهای حساس از قبیل متون علمی و تخصصی، چاپ در ژورنال‌ها، قراردادهای تجاری و … مناسب است. سفارشات نقره‌ای توسط مترجمین حرفه‌ای با سابقه و سطح کیفی خوب انجام می‌شود و برای مواردی از قبیل استفاده در پایان‌نامه‌ها، ترجمه سایت‌ها و … مناسب هستند. ترجمه سطح برنزی توسط مترجمان عادی انجام می‌شود و قیمت مناسبی دارد. این نوع ترجمه برای تمرین دانشجویی، وبلاگ ها و … مناسب است. هم‌چنین هر کدام از این طرح‌ها ویژگی‌هایی دارند

مترجمان سایت ترجمه تخصصی، قبل از پذیرش هر سفارش توافق‌نامه عدم افشا را تایید می‌کنند و به آن وفادار هستند. همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

بله، بعد از شروع فرآیند ترجمه، امکان گفتگو با مترجم به صورت شبانه‌روزی برای شما از طریق سایت و تلگرام مهیا خواهد شد.

عواملی از قبیل زبان مبدا و مقصد، زمینه علمی، کیفیت در خواستی و زمان تحویل مدنظر مشتری، قیمت انجام هر سفارش را تعیین می کنند. قیمت‌گذاری بر اساس تعداد کلمات متن مبدا انجام می‌شود. سفارشات بزرگ مشمول تخفیف حجمی تا 40% کل هزینه خواهد شد. پس از بارگذاری سفارش، قیمت گذاری اولیه توسط اپراتور ظرف حداکثر 15 دقیقه انجام می‌شود. سپس مشتری می‌تواند کیفیت و سرعت مد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس قیمت تعیین شده پرداخت آنلاین انجام دهد. 

بله، در حالت پایه در هر روز حدود 1500 کلمه (حدود 6صفحه) ترجمه می‌شود. بسته به نیاز مشتری این تعداد تا 5000 کلمه (20صفحه) قابل افزایش است. در شرایطی که حجم ترجمه بالاتری در روز مد نظر مشتری است، با هماهنگی سایت، ترجمه توسط تیم ترجمه با حجم بالاتر صورت خواهد گرفت.

 

ترجمیک علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی که درخواست غالب مشتریان است، خدمات ترجمه‌ زبان‌ فرانسه، ترجمه زبان چینی، ترجمه زبان عربی، ترجمه زبان آلمانی و ترجمه زبان روسی را نیز به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهد.

مشاوره و سفارش